#20 Hala 15x30 m, jaki to jest koszt ??

🚨 Subskrybuj kanał 🚨 https://tiny.pl/rprpt ✅WWW✅https://czystepole.pl/ 🗽Facebook🗽https://tiny.pl/rprp5 📷Instagram📷https://tiny.pl/rprpb 💲Ceny usług💲https://czystepole.pl/oferta/ Jak zbierać kamienie? Jak wykonujemy usługi rolnicze? Jakie usługi wykonujemy? Jak to robimy? Jakie mamy maszyny? To wszystko w naszych filmach. #rolnictwo​​ #Polska​​ #Hala ... Wasze opinie, komentarze:
- Fajny ten mur na opkoło
Moim zdaniem take, makijaż permanentny ust Wrocław , ok, ma dobre opinie. - A moźe tak stawiać taką hale na kontenerach ustawionych jeden na drugim. Wtedy potrzebna jest tylko kratownica dachu i jego pokrycie. taki zespól kontenerów moźna układac jak klocki lego w/g potrzeb w gospodarstwie np. na magazyny ,garaźe,pomieszczenia warsztatowe itd.Wym kon: 10=3m , 20=6m , 40=12m długości kontenera.Wysokość i szerokość to 2,5 metra .Kontenery ustawiamy na podkladzie z płyt drogowych lub wylewamy podstawe z betonu w dwóch lub trzech punktach podpierających kontener.Oczywiscie posadzke miedzy kontenerami moźna wykonać w dogodnym dla siebie terminie.Odchodzi koszt posadzki pod kontenerami.Zaletą takiego systemu jest to,źe mozna rozbudowywać go wzdłuź jak i wszerz,dostawiając ,równolegle kolejne kontenery w zaleźnosci od rozpiętości kratownicy dachu,od moźliwości finansowych gospodarstwa i potrzeb oczywiscie.Hale na kontenerach moźna budować na zgloszenie jako obiekty nie trwale związane z gruntem.Serdecznie pozdrawiam.
- Budynek bardzo ładny.Po podwyżkach stali cena ładnie poszybuje.
- Polska język, trudna język
dookoła a nie obkoła
na dworze a nie na dworzu
A tak ogóle to jak mówimy o przestrzeni to prawidłowo jest po "Krakowsku" czyli, na polu. Bo! Liczy się powierzchnie pola , a nie powierzchnie dworu. Tzn. powierzchnię dworu też można policzyć, ale nie w tym sensie. 😉
Ech. Polska język, jednak trudna język 🙃😉
ps.
Spoko materiał. Daje do myślenia, co i jak.
- Piękna hala
- Łaty z jakiego profila?
- Siewnik ozdoken?
- W tym roku + 50%
- Te nawozy to niezła bomba bym to jakoś zabezpieczył przed ogniem.
- Ciekawe jak tam latem bedzie.
- Mamy wspólną pasję.Miło się ogląda. Dzięki za subskrybcje , która wynagrodzi moją pracę . Pozdrawiam Adam
- jakie województwo? i Czy dasz namiary na konstrukcje?
- Piękna hala!
- Ja stawiałem 750 M2 to wyszła 800 zł M2
- Wszystko zależy od standardów w jakich hala została wykonana zabezpieczenia antykorozyjnego, od tego co jest w ziemi, grubości posadzki, strefy śniegowej. Hala przewidziana pod pełne obciążenia (śnieg, wiatr) z posadzka na której można spokojnie jeździć wózkiem widłowym (15 cm betonu ze zbrojeniem 25kg/m3, 10 cm chudego i 25 cm tłucznia) to koszt co najmniej 380 000 do 400 000 PLN. Hala z płyt warstwowych to oczywiście trochę większy koszt - (są o 60 zł droższe od blachy trapezowej w przypadku pir 100)
- W tym roku zamówiliśmy 15x30 za 21tys euro sama konstrukcja i dach ,bez poszycia bocznego czyli blachy
- Stawiałem w 219 roku obiekt 15x25 płyta warstwowa 10,posadzka 20 cm szlifowana,2x drzwi podnoszone do góry i jedne duże drzwi ze szczytu rozsuwane,koszt około 250 netto
- Ściany tylko murowane mało drożej by wyniosło a efekt lepszy na lata
- Poprosze kontak do tej firmy.....dziekuje
- Byłem w takim blaszaku latem i zimą i latem gorąco jak w piekle a zimą zimniej niż na dworze. Hala to jedynie z płyty obornickiej tzw. warstwowej blacha steropian blacha to ma jakiś sens, ale to tylko moje zdanie.