Aula # 89 - Prawo podatkowe- Andrzej Paczuski

Andrzej Paczuski (Paczuski, Taudul, Korszla, Grochulski. Doradcy Podatkowi Spółka Partnerska) - "Optymalizacja podatkowa przy wykorzystaniu spółek zagranicznych i polskich" ... Wasze opinie, komentarze:
- "Nomen omen amerykańskich" :)
- wartosciowy wyklad Panie Andrzeju , dla nieznających tematu bardzo prosty i przystępny język wypowiedzi
- Motywacja by pogłębiać wiedzę z prawa podatkowego.
- Spółki cypryjskie nie kosztują aż tak dużo jak Pan mówi, i jeszcze jedna informacja, w tej chwili ze względu na to że bardzo dużo doświadczonych polaków pracuje na miejscu  usługi w tym sektorze są na wysokim poziomie, przy czym jest pełne wsparcie prawników, audytorów oraz bankierów. 
- ciekawe wystąpienie- merytoryczne + dobrze przygotowana prezentacja
- Po tym wykładzie wiem, po co są doradcy podatkowi
- Polecam kanał " Prawo Lektor " na YouTubie :) 58 nagrań audio aktów prawnych :) Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej, Kodeks Karny, Kodeks Postępowania Cywilnego, Ustawa o Komornikach Sądowych i Egzekucji, Kodeks Etyki Zawodowej Komornika Sądowego i inne :) wkrótce wiele kolejnych nagrań audio jak również filmów omawiających kwestie związane z prawem :) pozdrawiam :)
- dziękuję bardzo za uświadomienie jak zgodnie z prawem optymalizować podatki w Polsce, pozdrawiam serdecznie P.S. Zastanawiam się tylko, po co i dla kogo są pisane takie gnioty prawne, które dla "wtajemniczonych" nie stanowią problemu. Skłaniam się się do opinii, że trzeba doić naiwnych, starych i nie świadomych ludzi na maxa. Ci co doją wg mojej opinii powinni trafić na Syberię, jak Chodorkowski w Rosji.
- dokładnie widać, że praktyk i doradca z doświadczeeniem
- Od razu widac ze Pan wie co mowi, ma wiedze i kompetencje. Nie to co 95% politykow i pseudo ekspertow w TV.