Dom na kołach za 791 tysięcy euro (polskicaravaning.pl)

Na targach Caravan Salon w Dusseldorfie hala numer 5 zawsze jest przeznaczona na rozwiązania najbardziej luksusowe i najdroższe. Jednym z nich był kamper VARIO za 791 tysięcy euro. Jak wygląda? ... Wasze opinie, komentarze:
- Vario jest przereklamowanym camperem płacimy na ( Nazwę marki ) kiedyś kiedy nie było podobnych gabarytów i rozwiązań był królem wygody czyli zbiorniki na fekalia szara woda to zbiorniki rzędu 250l do tego zbiornik wody pitnej ca 500l własna elektrownia itd
Dziś każdy premium Camper posiada te udogodnienia wiec nie musi to być Vario które kosztuje podwójnie .
- 18 T na jednej Osi Panie reporterze nie czy pan robi program dla przedszkolaków 🤣🤣
- Ojej, można „spożytkować szklankę”?!
- Hahahahaha musiałby to być prezent ślubny albo wygrana na loterii
- Dlaczego nie ma informacji o ilości pasażerów oraz ilości miejsca do spania?
- Mercedes actros 5 kosztuje około 200tys euro. Czyli wychodzi na to że ta cała naczepa z g... wyposażeniem to koszt 591 euro czyli 2,5 miliona zł. Za te pieniądze można kupić projekt pod siebie zatrudnić najlepszych fachowców do roboty i wystarczyłoby kasy na pozłacane klamki.
- Niech mi ktoś z kapero-fanów wytłumaczy bo nie mogę tego pojąć. Po co kupować takiego kampera jak można wszystkie możliwości daje zaspokoić w dużo lepszy i o niebo tańszy sposób wykorzystać? Za dużo mniejsze pieniądze można jeździć wynajętym lib kupionym maybachem z kierowcą i spać w najlepszych hotelach. No i pytanie ile ten "tir" pali? 25L. Chyba tyle co 2-3 maybachy.
- Na jednej osi 😂😂😂
- No i zaraz widać że to Niemiecki Szajs ,,, i to za taką kasę
- 792,000 euro to 3,485,000 zł
- Pervero pervissimo... TIR z łóżkiem, kuchnią i łazienką zamiast naczepy. Mega zabawa! Idealny do pokręcenia się po górach w Chorwacji :-)
- Hehe "Zmieszczą się nawet osoby dorosłe " - jest cena - jest klasa 🤣
Jeździłbym 😁
- Ile to pali??
- Plus akcyza w Polsce ponad 18% i podatek Vat 23% .Cena w Polsce to ok. 1.150 000 euro .
- podwozie za 300 tys. zabudowa za drugie 300 razem z robocizną, a finalnie 3,5 miliona. takie biznesy to tylko niemcy potrafia robić.
- 791 tyś ale na pewno nie euro bo owszem robi wrażenie widać że to ''wysoka półka'' ale z ceną polecieli
- pan prowdzący redaktor czy jak mozna nazwać osobę oprowadzającą po tym ze luksusowym kamperze, był dobrze ale to dobrze wczorajszy niezle poszedł w palnik będąc na wyjedzie słózbowym.. dobrze ze w w gazetach nie pisali o kradzieży tak luksusowego pojazdu jak miał Pan okazję prezentować
- chujowy...
- Wszystko ok, ale po co mi on skoro nie pozwolą mi się zatrzymać na dłużej tam gdzie ja chcę, tylko mnie wpychają na pole kampingowe . Nonsens
- Nie Actros tylko Antos a to duża różnica