⛔😍 Domek mobilny za 10 tys złotych na działkę! | Kamper? | Domek na ROD? | Przyczepa kempingowa? ⛔😍

➡️ Projekty: https://www.zbudujsamdom.pl ⬅️ 🔥 SUBSKRYBUJ 🔥 KOMENTUJ 🔥 DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ 🔥 UDOSTĘPNIJ 🔥 📮 Facebook : https://www.facebook.com/zbudujsamdom/ 📷 Instagram : https://www.instagram.com/zbudujsamdom/ ► Duże domy : https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/ Tiny House to mały domek mobilny na przyczepie. Jeśli przyczepa jest zarejestrowana to domek mobilny traktowany jest przez urząd jako pojaz ... Wasze opinie, komentarze:
- ➡️ Projekty: https://www.zbudujsamdom.pl ⬅️
🔥 SUBSKRYBUJ 🔥 KOMENTUJ 🔥 DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ 🔥 UDOSTĘPNIJ 🔥
📮 Facebook : https://www.facebook.com/zbudujsamdom/
📷 Instagram : https://www.instagram.com/zbudujsamdom/
► Duże domy : https://www.budowadomusystememgospodarczym.pl/

Tiny House to mały domek mobilny na przyczepie. Jeśli przyczepa jest zarejestrowana to domek mobilny traktowany jest przez urząd jako pojazd. Ten domek mobilny z projektu nie jest przeznaczony do poruszania się po drogach. Jeżeli chcielibyście go na stałe postawić na działce wystarczy to zrobić w formie zgłoszenia.. Podwozie i koła służą do łatwego przewożenia domku w inną lokalizację. Za pomocą haka wciąga się go na lawetę i przewozi.
Nie jest to kamper, nie jest to przyczepa kempingowa ani mobile home :) Miejscóweczka jak mini domki letniskowe lub mini domki całoroczne.
Ja bym ci ich polecił Kraty pomostowe cena , może też być przydatne. - A gdzie są pionowe słupki stalowe??
- ciekawe czy dostanie homologację
- Zbuduj sam dom - Cześć Łysy, ja zawsze mówiłem, że z Ciebie to jest magik... :-) Elegancki projekt...szkoda , że nie pokazałeś efektu końcowego z wykończonym środkiem do "zamieszkania" ;-). Tak czy siak...szapo ba - czapki z głów. pozdrawiam
- Co to za muzyczka?
- Dobra. Za ile na dzień dzisiejszy mi taki domek zbudujecie?
- Ten film jest wspaniały.
- Nie wiem na chuj te wstawki z dodatkowymi filmikami...ten film nie będzie bardziej zajebisty razem z nimi
- Witam cześć czy jest możliwość zamówienia u cięcie takiego cuda?
- Fajny, szkoda, że nie ma pokazanego wykończonego wnętrza
- Tylko jedna rzecz. Jak można jechać takim czymś po drodze. Przecież to jest pojazd. Według prawa nie może wyjechać na ulicę.
- A to jest do tego instrukcja ?? Kupuje się rzeczy i was i składa sememu tak ??
- Rewelacja
- A pianka Polinor do sieciowania nie potrzebuje wody?
- Ja kupiłem barak który stał a budowie. Dł. 7.50,szer.2.50 ociepliłem i mam salonik z kuchnią, a WC stoi obok z prysznicem i pom. gospofarczym
- Powiem tak, niedawno sie nadzialem na twoj kanal i to co tu wyprawisz to czysta poezja!
Widac fach w reku, chec do tworzenia nowych rzeczy, zrobienia czegos z niczego,
i ta precyzja.. raj dla moich oczu!
Juz jestem twoim klientem! Lecz niestety z realizacja musimy chwile zaczekac;( Pozrdo!
- witam...jest może dostępny projekt takiego domku mobilnego całorocznego 30 -35 m2 do kupienia u was?...nosze sie z zamiarem postawienia takiego domku dla siebie na swojej działce obok domu w którym mieszkam i który chciałbym wynając...domek ten chyba figurowałby jako przyczepa wiec nie byłoby problemu z biurokracją...
- Kusi mnie kupienie jakiejś taniej działki, nawet rekreacyjnej, takiej zaniedbanej i postawienie sobie takiego małego, zwykłego domku żeby nie siedzieć w tym bloku z powalonymi sąsiadami. Oglądam różne kanały, zapisałem się do grup gdzie ludzie sprzedają projekty domków "do 35m2 bez pozwolenia" jednakże totalnie nie potrafię się za to zabrać - tzw. słomiany zapał. I tak oglądam i staję się coraz bardziej sfrustrowany. Możesz coś polecić żeby się ogarnąć, wziąć w garść i po prostu to zrobić? :P Pozdro!
- Świetny projekcik. Pomyśl o wstawieniu podwójnych klejonych szyb... takie tam.
Gdybym nie widział że ten domek zmajstrowałeś w garażu to bym nie uwierzył.
Miłego.
- też cię mordzia oglądam, kiedyś trzeba w końcu się za budowę domu zabrać, pozdro!