KAMPEREM przez Nową Zelandię - odcinek 1

Ewelina i Kamil przemierzyli południową wyspę Nowej Zelandii... kamperem! Czternastodniową podróż podzieliliśmy na dwa odcinki – dziś obejrzycie pierwsze 7 dni :) ZOBACZ DRUGI ODCINEK ► https://youtu.be/rX3nD2xHLYA CO ZOBACZYSZ W FILMIE? 00:26 dzień 1: odbiór kampera i zakupy 01:56 dzień 2: Katiki Point, Tunnel Beach 03:22 dzień 3: rowery w Omakau 05:45 dzień 4: Mavora Lakes 06:56 dzień 5: w drodze z Mavora Lakes do Milford So ... Wasze opinie, komentarze:
- Witajcie, wybieram się z żoną w listopadzie do Nowej Zelandi. Czy możecie nam powiedzieć gdzie wypożyczyliście kampera. Chcę go mieć na 3 tygodnie.
- Świetne ale strasznie nudne!
- Przedwczoraj w Sadyba Mall przypadkowo widziałem Leszka Balcerowicza. Niepozorny człowieczek, wydaje się, że raczej ukrywał swoją tożsamość. Czy ktoś pamięta, że gdyby nie On, to normalni Polacy mogliby tylko śnić o takich wyjazadach? Btw. NZ przejechałem od góry do dołu w 1999. Pancake Rocks będą? Chyba drugie z najbardziej specyficznych tworów góropodobnych, po Czekoladowych Wzgórzach.
- Hi Kamil, czy macie moze gdzies spisana liste wszystkich zakatkow ktore zwiedziliscie na wyspie Poludniowej? jakis szkic czy cos? fajnie byloby zobaczyc jak to u Was wygladalo gdy sie planuje wlasny wypad:D
Filmik mega! zazdroszcze <3
- Hej , mam pytanie bo też niedługo wybieram się do NZ. I będę pierwszy raz w życiu wynajmował samochód (ale nie kampera). Macie jakieś porady? Czy poza ruchem lewo stronym są jakieś duże różnice na drogach niż w Polsce? (mam prawo jazdy 3 miesiące więc nie mam dużego doświadczenia więc pytam :) )
- Mój pomysł na przyszły rok, w tym niestety nie dam rady. Ale już nie mogę się doczekać przyszłego roku.
- Było by super zobaczyć mapę z oznaczeniami gdzie się zatrzymujecie
- Mnie to zawsze śmieszy, jak większość ludzi pokazuje właśnie ten biwak nad Pukaki, jako wizytówkę nowolenadzkich kempingów! Nikt jakoś nie pokazuje miejsc, w których muchy piaskowe atakują i trzeba siedzieć zamkniętym w namiocie albo samochodzie, bo inaczej idzie zwariować!
Tak poza tym, to spoko odcinek :)
- Czym nagrywany był film ?
- Trochę mało naturalnie i sztywno, ale to dopiero początek:) będzie lepiej! Krajobrazy obłędne!
- Trzymam kciuki za rozwój wideo-relacji :)
- Mega widoczki,super zmontowany odcineczek :) Pozdrawiam
- Dzięki, fajnie sobie przypomnieć Nową Zelandię i 6 miesięcy spania w samochodzie, o wiele mniejszym niż Wasz ;) Kia ora!
- Standardowe pytanie. Jakim sprzętem kręciliście filmiki?
- Super się ogląda😊
- Super ujęcia (tylko czasem zbyt mocno nasycone kolory. jakby sztucznie podkrecone przez co mało naturalne)
- 1:44 --> tylko jedna cola zero ?? :) :) :)
- Kiedy odbyła się podróż?
- tylko ta muzyka straszna..
- Super