Komfort mieszkania i komfort podróży. Testujemy CI Magis 87 XT (polskicaravaning.pl)

W kamperze nie mniej ważne od dobrze zaprojektowanych wnętrz czy praktycznych rozwiązań jest jego podwozie. Testowany prze nas kamper zbudowany jest na bazie nowego Forda Transita, z mocnym dwulitrowym silnikiem i automatyczną skrzynią biegów. To podwozie, w ocenie wielu znawców tematu, jest najlepszą dziś bazą dla kamperów. Ale bynajmniej podwozie nie jest jedynym atutem Magis 87 XT. Na redakcyjne testy wybraliśmy się nad Balaton. ... Wasze opinie, komentarze:
- 250 000 zł za nic specjalnego. tylko własna budowa.
- Zastanawiam sie jaki jest sens takiej prezentacji, jesli nie ma w niej najwazniejszych informacji i nie podajemy ceny....?
- Czy ten samochód, to nie jest jakiś klon Roller Team Zefiro Plus? Albo odwrotnie. Podobieństwo jest uderzające.
- Zdecydowanie lepiej jest podróżować takim kamperem niż targać namiot.pozdrawism z Kalifornii 🌴😎🌴🌴🌴🌴🌴
- Ja bym spojrzał na to innaczej 2l 170km czyli jak wyżyłowany silnik przy tej wadze i oporach powietrza 150’tysn km i złom i to jedyna prawdziwa prawda dzięki nara
- Dla mnie rozwiązanie siedzeń w tylnej części całkowicie dyskwalifikuje ten pojazd pod względem bezpieczeństwa 👎👎👎
- Najważniejsze pytanie czy na tylnych siedzeniach jest ISOFIX ?
- Kolejny kamper ze słabym rozwiązaniem dodatkowych foteli😧 Proponuję raz zapłacić za wynajem i zrobić wiarygodny test 👍
- Witam, moje pytanie brzmi, czy istnieje możliwość przeprowadzenia prezentacji w postaci filmu kampera przez nas zabudowanego i umieszczenia go na waszym kanale. Proszę o odpowiedź na maila.
- Myślałem, że zagłówki to jest już wymagany standard w samochodach, w ogóle - dopuszczonych do ruchu... Świetne światełko to niebieskie i przełączanie. Najlepsza zaleta tego pojazdu to ta szafo-łazienka, chociaż podest totalnie zbędny. A, i super, że zwracasz uwagę na słupek b z prawej strony.
- Minus za krecenie kamerą
- Kiedy nauczycie się podawać najważniejszych informacji, to jest DMC kampera i masę gotowego pojazdu do jazdy. Chodzi o to by kupujący lub ten co wynajmuje kampera na urlop wiedział ile może zabrać rzeczy. Kampery w wypożyczalniach najczęściej są doposażone w masę rzeczy które zmniejszają ładowność. spotkałem się z kamperami z wypożyczalni które miały możliwość załadowanie na poziomie 200kg. Te dwieście kilogramów muszą pomieścić wodę, zapasy żywności, rzeczy osobiste, rodzinę dwa plus dwa i teściową. wynika z tego, że muszą to być osoby bardzo anoreksyjne, takie po mniej więcej 12 do 15 kilogramów.
- Myślę że z dynamiką trochę przesadzasz Fakt jedzie się nieźle ale szału nie ma mnie spalanie w chausson do Chorwacji i z powrotem wyszło 9.6 l takz6nie jest źle.