NAJLEPSZE GADŻETY DO KAMPERA z Ikea

❤️ Subskrybuj nasz kanał: http://bit.ly/2CtXGL1 🛒 Książki o Van Life i gadżety do kampera do kupienia w naszym sklepie: http://sklep.podrozovanie.pl/ 👈 Każdy z nas zna i zapewne nie raz był w IKEA. Jest to sklep, w którym można znaleźć bardzo fajne rozwiązania do życia na małej powierzchni, a jak wiecie, van life wymaga dobrej organizacji miejsca. Wiele rozwiązań, jakie zastosowaliśmy w naszym campervanie pochodzi z I ... Wasze opinie, komentarze:
- Ikea faktycznie jest kopalnia pomysłów.
Mam łóżko i szafki w swoim vanie oraz oświetlenie.
Ale jeden z lepszych gadżetów to na dziale łazienek .Male kubki na przyssawke w które ja osobiście włożyłem szczoteczke piaste do zębów. Wszystko przytwierdzone do bocznej szyby w vanie.
Fajny odcinek nowe pomysły.
Pozdrawiam
A może też tu warto wejść materiały ścienne mam nadzieje że pomogłem, - Przydatne info, fajne gadżety
- Witam- metalowy magnetyczny spinacz! Nie wiedziałam o jego istnieniu! Napewno kupie! Dzieki!
- 😁👍👌
- Ikea sprzedaje coraz gorszy szmelc! Kiedyś to było miejsce dobrych pomysłów i niedrogich zakupów. Teraz ceny coraz wyższe a jakość jest żenująca, nie mówiąc już o tym, że IKEA udaje że jest Eko a zatruwają środowisko naturalne plastikiem, wiórami i celulozą bo z tego zrobione są ich meble.
- tak się oleju nie dolewa !!!
- 10.21 ... Co to za sprzęt wyświetla te zdjęcia na busie ? Jeśli gdzieś o tym mówiliście to przegapiłem :/
- 0:45 chyba pora odwiedzic blacharza :D
- Odcinek sponsorowany ??
- 14:20 Amelinium jesli juz.
- A co polscacie do karwaninku
- a ja tam i ikei nie kupuje bo ona jest za LGPD.....ale was bardzo lubię, zazdroszczę wam odwagi, pomysłu , itd..szerokości...pozdrawiam
- Kolejny super przydatny odcinek. Kradniemy pomysł na klipsy z magnesem. Rewelacja. I może rzeczywiście do kuchni magnesy na noże lub przyprawy jeszcze dokręcimy. Choć nasz problem to waga i nie powinniśmy już nic więcej dokładać.
Mamy już od jakiegoś czasu tablicę SKADIS i potwierdzam że sprawdza się genialnie. U nas jest na wejściu do kampera i wiszą na niej okulary, klucze, pamiątkowe zdjęcia oraz lista zakupów ☺️ co możemy od siebie dodać to SKUBB wisząca półka do szafy. Mamy tylko jedną szafę. Oryginalnie była z drążkiem, ale po co nam wieszaki w kamperze? Zawiesiliśmy więc SKUBB i mamy LEKKIE półki (słowo lekkie w naszym kamperze ma ogromne znaczenie 😆). Sprawdzają się petarda!! Ściskamy i pędzimy do Ikei dokupić klamerki 😃😘🙏
- Ostatnio na kanałach we blogach pojawia się #IKEA. Fajne rzeczy mają. Naszej ekipie podobają się różne przydasie
- Wieszak na bieliznę, który okazał się być żyrandolem, a chciał być ośmiornicą😉😄 Lubię Wasze filmy. Sam prowadzę "vanlife" jeżdżę aktualnie busem furgonem na trasach międzynarodowych, czyli bardziej van niż life😉 🤔może kiedyś Was spotkam na trasie. Szerokości i przyczepności życzę😀
- Mieliście kiedyś problem w jakimś kraju z wjazdem do jakiegoś miasta z racji tego że samochód jest na olej napędowy (diesel) ?
- skarpety po 1 oiro za 10 par kupił na pewno
- Super! ;) Małe "ale" na przyszłość - Ikea się nie odmienia, rok dwutysięczny był tylko jeden (np. zamiast dwutysięczny szósty powinno się powiedzieć dwa tysiące szósty) i zamiast "w każdym bądź razie" powinno się mówić "w każdym razie" ;). Przepraszam, że zwracam Wam uwagę, ale oglądam Was od początku i czasem te błędy kują uszy. Pozdrawiam! ;)
- https://youtu.be/IbDe_EUwYwU też mają kota w wanie. Wiem, ze nie ten odcinek ;)
- Ja mieszkałam w szwecji