NAJMNIEJSZY kamper świata? Van Tour Mitsubishi Delica cz.2

Zapraszam na drugą część naszego Van Touru! W pierwszej pokazywałem auto z zewnątrz, dzisiaj pora na wnętrze. Mitsubishi Space Gear Delica 4x4 to pojazd bardzo niewielki, ale na powierzchni 4,5m2 udało nam się zmieścić małego kampera. Mamy tu kuchnię, zlew, prysznic, pełnowymiarowe łóżko, lodówkę i wiele innych bajerów. Zabudowę wykonała na nasze zlecenie firma AutoMeble, a dodatkowe przeróbki zrobiła na firma Adventure Va ... Wasze opinie, komentarze:
- Jeśli sami chcecie zbudować swojego kampervana, albo chcecie dowiedzieć się jak podróżować taniej i jak organizować własne wyprawy to serdecznie polecamy Wam nasz nowy poradnik "Poradnik podróży samochodowych i Vanlife'u". Nie ma go w księgarniach, kupicie go w naszym sklepie internetowym: https://www.sklep.busemprzezswiat.pl/produkt/poradnik-podrozy-samochodowych/
kliknij po więcej zsypy budowlane więcej to już w google trzeba. - Fajny samochodzik na wypady za miasto na weekend ale a dalsze podróże tylko campervan z trojaczków z łazienką I toaletą jak mają podróżovanie albo kampermaniak do tego dwa rowerki na aku i duże panele ogrzewanie na gaz lub diesel kuchenka piekarnik i jest Ameryka a reszta to półśrmod,i .Karol już by mógł mieć ampervana ale dużo czasu mi to zajmie zanim do tego dojdzie .
- Pozdrawiam z kielc
- Świetnie przemyślane. Gratuluje stylu życia i pomysłowości
- Mam pytanie - gdzie mogę kupić taką kuchenkę gazową, którą pokazujecie na filmie?
- 24:00 lepsze są zwykłe siekiery.
- Niesamowita zabudowa i niesamowity samochód
- Siatki pod sufitem - super pomysł! Niby takie oczywiste, ale ja bym na taki pomysł sama nie wpadła. Fotele genialne!
- Nie boicie się stawać na nocleg w jakiś ubocznych miejscach? Jest jakieś ryzyko, że ktoś będzie chciał coś złego zrobić
- Jak więcej mieszkacie w tym busie to nie lepiej jakoś sprintera???
- 👍Super
- Niby wszystko fajnie, ale popełniliście podstawowy błąd. Wybraliście złe auto. To auto nie nadaje się w takie trasy. Widać że nie macie doświadczenia. Idealne auto to Passat B5 1.9TDi kombi w hajlajnie.
- Rewelacja strzał w 10tke
- Coś wspaniałego.
- Cześć, jestem pod dużym wrażeniem tego, co robicie. Chciałbym zapytać, co sądzicie o Delice jako o camperze rodzinnym? Sami już jesteście rodziną 2+1, zastanawiam się czy taki mały samochód pomieściłby rodzinę 2+2 z dodatkowym spaniem w namiocie dachowym. Macie przemyślenia na ten temat? Pozdrawiam
- heju wpadłam przypadkowo na wasz kanał bo widziałam wasz bus na którym był wasz yt i sobie wpisałam nie chcę pisać gdzie dokładnie ale jak was spodkam to poproszę o zdjęcie :)
- W przyszłym roku będę robić podobną zabudowę do mojego Peugeota Partnera TeePee 😁 Oczywiście nie w takim wykonaniu, ale koncepcja podobna. U mnie jest problem taki, że nie mam gdzie zostawić całego pudła. Z tego powodu tworzę projekt, aby to rozłożyć i móc schować za szafę. Trzeba kombinować 😃 Pozdrawiam i powodzenia !
- 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
- Hejka kiedy następnym
Razem w USA? Zapraszam do nas pod Chicago wpadnijcie czasem do mnie na kanał również dopiero zacZelam. Pozdrawiam!
- Super kanał , super filmy .... SUBSKRYPCJA obowiązkowa. Mam nawet książkę "Droga 66". To jeden z tych kanałów który zainspirował nas do założenia własnego kanału (zapraszamy 🍻).