Rozliczenie podatku z Holandii. Rozliczenie online krok po kroku

Pracowałeś w Holandii? Sprawdź jak łatwo możesz rozliczyć podatek z Holandii online. Dostępne aktualne zaświadczenie z Holandii za 2019 i 2018. Rozlicz się teraz na https://belastingaangifte.pl/ ... Wasze opinie, komentarze:
- Dzień dobry, dostałem pismo z Centrale administratieve processen z prośba o rozliczenie za rok 2019. Ja jednak nie pracowałem w NL w tym roku. Czy urząd się pomylił, ? Ostatni raz bylem w Nl zarobkowo w 2018. Nie rozumiem dlaczego musze złożyć tam deklaracje pod groźbą kary?
- Pracowałem przez miesiąc w Holandii. Dostałem decyzje o przyznaniu 99€ zorgtoeslag. Przesłałem im nr konta do przelewu o który prosili. Następnie przysłali mi formularz z potwierdzeniem, iż jest to moje konto i podpisanie. Odesłałem. Po kilku tygodniach poinformowali, że nr konta został zmieniony. Minął miesiąc, a pieniędzy nadal nie mam na koncie. Co robić?
- Dzień dobry ja chciał bym wied, iec bo mi co tu nie pasuje i nie muwiej o Pana odcinku tylko tak ogulnie ja brutto zarabiam jeszcze nie bo nie wyjechałem do Holandii, czy jak brutto jest już minimum na godzinę i dają tak 1600 i 8%wakacji i widzę że jest 36. 6 podatku % od zarobku do 20,000 euro rocznie mniejwiencej wiem tam ociutke wiencej ale tak to ja to wygląda że potrocenia na rękę wychodzi 1500 a nie 1000 na rękę mniejwiencej jak 1/3 Ohh I jako przez agencję czy tam jest jakiś ulgowy nie mam 65 lat a czy to puzniej jak zawsze co roku i później mi potrącą tyle że się nie opłaca ahhhhhhhh.
- Dlaczego jestem zobowiszny jak tam nie mieszkam i nie pracuje?
- co nalezy wpisac w polu KOD?
- Witam, czy mozna za pomoca tej aplikacji uzyskać zwrot z ubezpieczenia zdrowotnego?
- testował to ktoś już ?