Tayna x Ledri Vula - Hala

Stream „HALA“: https://Tayna.lnk.to/hala ❌ Follow Tayna: https://www.instagram.com/tayna ❌ Follow Ledri Vula: https://www.instagram.com/ledrivula ❌ Follow Friends Entertainment: https://www.instagram.com/friends.ent ❌ Music produced & mixed by CRICKET: https://www.instagram.com/cricket.music Video by Sekuence Produced by Cricket Music by Egzon Surkishi & Cricket Melody & Lyrics by Endrit Mumajesi (MUMA), Tayna, Ledri Vula Makeup ... Wasze opinie, komentarze:
- Shikoni këngën time të parë. Jam shqiptar nga Amerik te ba muzikë shqiptare. https://youtu.be/HntwD6SSfLs
- E mbyllim me nje super hit te ket vit!!!!
- Bravo mega lluks
- S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀
- 👍👍👍https://youtu.be/TomUhDEX5hE
- Wow💕💕💕
- Super këngë🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎼🎼🎼
- Eeeeeeeeeeee bree e ki zanin shummm te fort pasha zotin 🔥🔥🔥🔥🔥❤
- Bravo 👏
- Wow tayna super hite je queen repere e muzikes bravoo qenka kthyer shumm bukur Sukese per 6 miliom Beatiful super ze edhe hite Sukese 🤲❤🥰🥰🔥🔥🔥🔥👏👏👏
- po me donxhonin do ishte edhe me super
- Nje kenge me don xhonin ish kane perfekt edhe per fancat😲😯😀😍😛🤩🥰
- ❤❤❤
- S'bohet mo me ngju "dale" dhe "kuku" O tayna ma rrembeve mendjen dhe zemren me kte keng. Te dua shumeeee💜💜💋💋🫀🫀
- 🎧🎶🎶🎶🎶🥺🥺🥺
- Nje bashkpunim tayna -melinda-rina do te ishte bombbbb
- a ke ik nga përputhja shum bukur
- Tayna ft. Ledri - Hala
Tayna:
N’sy ma bone bone bone t’du hala
Tash kur u bone bone bone ti me m’sha
Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo
Nuk jena mo dashni ska mo

Ledri:
N’sy ma bone bone bone t’du hala
Tash kur u bone bone bone ti me m’sha
Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo
Nuk jena mo dashni ska mo

Tayna:
Pse po ndrron tash switching switching
Po shkon po fol bitching bitching
Sun mi qet dellat snitching snitching
Un prap e maj 100 100
E foli qysh e eci e e eci qysh e foli
Ti veq mushesh inati mu po m’mushet portofoli
Shajem, rrej edhe shtin nese ki qef
Fyjem hajt shtinem me tjerat ni thes
Po dyt e dim sa mke lut mu kon apet
Po mu sma nin per kerkon except my motherfucking self

Tayna:
N’sy ma bone bone bone t’du hala
Tash kur u bone bone bone ti me m’sha
Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo
Nuk jena mo dashni ska mo

Ledri:
N’sy ma bone bone bone t’du hala
Tash kur u bone bone bone ti me m’sha
Vetes ja bone bone se mu hiq kurgjo
Nuk jena mo dashni ska mo

Ledri:
Senet gjithmon e ndodhin sa her vin te veshi t’folin
Edhe ma shum kur i perzin ndjenjat me alkoolin
Ty nuk tkom pas veq dashni ty tkom pas edhe my hommie
Qato nuk ki pse ma bon hide saher poston en story
Mos i vet I’m lonnely chill easy babe you know me
As une sjom tu qit pytje kush venin tem e nxuni
Jom tu e majt cool in mos u afro me mprek se tftofi e tash po shihet sa mke njoft ti

Tayna:
N’sy
- Nsy ma bane du hala
Tash kur u bane bane ti mem sha
- Super kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰