WAKACJE W KAMPERZE Z WYPOŻYCZALNI

🛒 Książki o Van Life i gadżety do kampera do kupienia w naszym sklepie: http://sklep.podrozovanie.pl/ 👈 📖 Nasza książka Wielki Wóz już w sprzedaży na https://podrozovanie.pl/ksiazka/ Wynajęliśmy kampera z Kampery Wadowscy spod Krakowa i pojechaliśmy na krótkie wakacje w Polskich górach. To był nasz pierwszy raz w wynajmowanym kamperze. Wybraliśmy pół-integrę z wielkim łóżkiem i dużą częścią wypoczynkową. Nas ... Wasze opinie, komentarze:
- Wynajęliśmy kampera na weekend z firmy Campery Wadowscy i pojechaliśmy nim na weekend w góry ⛰🏔. To był nasz pierwszy raz kiedy spaliśmy i mieszkaliśmy w prawdziwym kamperze i musimy Wam powiedzieć, że nam się bardzo podobało. Jeśli ten odcinek też Wam się podobał to zostawcie łapkę w górę i napiszcie czy też planujecie w tym roku wypad kamperem, przyczepą lub vanem swoim lub pożyczonym?
Albo i też takie - szkolenia , zawsze też można w necie poszukać. - Pozdrowienia z Florydy.Zobacz jak to jest w USA na moim kanale.
- Właśnie takie i inne kampery zacząłem testować na swoim kanale. Zapraszam.
- Super. Piękne widoki. Pozdrawiam. Oglądam zaległe wasze filmy. ✌️
- Zastanawiam się, jakie to campery mają więcej jak 100litrow czystej wody. Pytam, bo miałam chwilowo ponad 4 tonowego Baileyego, ponad 8m, miał 100 litrow szarej i 100 białej. Na początku byłam gotowa takiego zakupić ale zdecydowałam sie na 10m amerykańskiego ktory ma juz 150 litrow co dla mnie i rodziny jeszcze lepiej, bo my głownie na dziko nocki spędzać chcemy. Dlatego pytam czy moze wiesz jakie to maja np 200 litrow białej wody 😅 Byłabym byc moze zainteresowana szukaniem takiego gdyby układ odpowiadał. Tylko musi byc to tzw class C czyli nie vany i nie autobusy 😅
Pozdrawiam
- Od 7 lat też mamy campera, podróżuje się fantastycznie
- Fajne video. ;-)
My jesteśmy właśnie po pierwszym wyjeździe wypożyczoną (ZABYTKOWĄ!) przyczepą - też było fajnie.
Zapraszamy do nas ;-)
- Wywalone w kosmos zwłaszcza jak ktoś lubi namioty
- No super tylko ile to kosztuje taniej wychodzi tydzień na Krecie: /
- jak już tak reklamujecie to powiedzcie jak nazywa się ten magiczny grill co nawet pizzę robi? (wiem, pewnie było w odcinku jak robiliście pizzę na nim, ale który to był odcinek ??? :D )
- super:) pozdrawiam
- skarby nie zostawia sie na klapce a klapkę otwiera się przed pojawieniem się skarbu
- Moja przygoda z mini vanem tez sie zaczela pozdrawiam
https://youtu.be/Za7zEHGn_qc
- Pozdrawiam - poziom wody - panie Łukasz w camperze jest wskaźnik poziomu trzeba tylko sprawdzić wyłączyć kiedy pokazuje pełny zbiornik nie przelewać ,to jest niepotrzebne marnotrastwo wody pitnej .
Reklama camperow proszę dodać teraz do ceny campera cenę campingów dla rodziny za darmo już stanie się kończy ludzie którzy kupili z myślą o miejscówka zdziwią się bardzo kiedy podlicza wydatki po urlopie a wypożyczenie to już koszt 2-3 urlopów
- Sama możliwość nachylenia fotela to wygoda w blaszaku siedzi się w pozycji stałej. widzicie po tym doświadczeniu czym jest wasz” blaszak „nigdy camperem nie można nazwać .pandemia ma pozytywne strony wreszcie mamy film z campera nie z druciarstwa . Tak dobrze powiedziane niż.nad tym camperem pracowali łóżka wzdłuż nie budzi się partnera kiedy musimy w nocy pójść do toalety. Tak campingi będą dla camperow obowiązkowe Portugalia już ma ustawę Hiszpania od1maja 21 tez wprowadza wiec miejscówki się skończyły i druciarstwo tez kupy w krzakach znikną na takie życie trzeba najpierw zapracować oczym często młodzi ludzie zapominają.
- Tak czy siak fajnie wszytko ale nie ma to jak swoje zrobione auto po swojemu pozdrawiam
- super
- Beatiful Van and panorama
- Wakacje to maja dzieci w szkole a Państwo sa na urlopie.
- 22:48 jak taka ladna dziewczyna dala sie tak podziargac ta reke?????? tragedia :((((((